Mediacje dla osób samotnie wychowujących dzieci

Zajmujemy się:
 
Mediacje dla osób samotnie wychowujących dzieci w zawiązkach nieformalnych w kwestii alimentów (500+)
 
        Mediator Sądowy
przy Sądzie Okręgowym w Toruniu
      Małgorzata Szałkowska

Konsultacje prawne w siedzibie "Caritas"

Od roku 2016 do roku 2018 biuro prowadzi konsultacje prawne w siedzibie Grudziądzkiego Centrum "Caritas" przy ul. Klasztornej 6 w ramach indywidualnego poradnictwa prawnego realizującego projekt partnerski pod nazwą "Rodzina w Centrum".

Darmowe porady prawne

Począwszy od kwietnia 2017 r. w każdą środę w godzinach 11-12 w biurze udzielane darmowe porady ustne z zakresu prawa pracy oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego. Porady te dotyczą najczęściej kwestii realizacji uprawnień pracowniczych wynikających z umów o pracę. Biuro pomaga także osobom szukającym wsparcia najczęściej w związku z problemami typu: alimentacja, realizacja widzeń - ustalanie kontaktów, władza rodzicielska, itp. Porady udzielane są tylko po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie lub wcześniej w siedzibie biura.

Szkolenie Starogardzie Gdańskim

Ostatnie szkolenie w Starogardzie Gdańskim - zakończone!

W mojej ocenie Panie przez tych kilka dni nauczyły się podstaw prawa pracy (i nie tylko;).

Po raz kolejny przekonałam się, że pomaganie innym w osiągnięciu celu jest czymś co zawsze chciałam robić, a prawo pracy jest moją ulubioną dziedziną prawa!

Dziękuję wszystkim dziewczynom które uczestniczyły w szkoleniu za ten fajny czas i za uśmiechy, które zawsze nam towarzyszyły!