Porady Prawne Online - Prawnik Grudziądz

Jeśli nie chcą Państwo dojezdzać do mojego biura mam dla Państwa rozwiązanie porady prawnej online. E-porada jest najszybszą, a zarazem najprostszą formą kontaktu z naszym biurem doradztwa prawnego. W jaki sposób możecie Państwo uzyskać poradę prawna w interesującym temacie za pomocą e-mail, wideorozmowy czy telefon.

Zasada jest bardzo prosta: poprzez formularza lub telefon przesyłacie lub opowiadacie Państwo swoje zagadnienie prawne, starając się zawrzeć jak najwięcej szczegółów dotyczących danej sprawy.

 

konsultacje prawne

Niezwłocznie po zarejestrowaniu sprawy otrzymacie Państwo informacje dotyczącą potwierdzenia zgłoszenia oraz wycenę porady. Szczegółowe wyjaśnienie interesującego Państwa zagadnienia prawnego otrzymacie w ciągu umówionego czasu od wpływu opłaty na konto biura.

Jak sie umówić na spotkanie porady prawnej

Zapraszamy do korzystania z tego rodzaju kontaktu. Bez wychodzenia z domu, bez straty czasu na dojazd, w łatwy sposób otrzymacie Państwo informacje na temat interesującego stanu prawnego i fachową pomoc prawną.

1
Kontakt

Wyślij do mnie zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

2
Umawianie spotkania

Odzwonię do Państwa i umówimy konkretną godzinę i datę spotkania online.

3
Opłata

Po umówieniu spotkania prosimy o wpłatę na nr konta: PKO SA - 50 1240 1949 1111 0010 7642 7414. W tytule prosze wpisać "Porada prawna - swoje imię i nazwisko"

4
Realizacja sprawy

Po dokananiu płatności, rejestruje spotkanie z Państwem w kalendarzu oraz wysyłam maila z linkiem do spotkania online. Spotaknie odbywa sie poprzez Google Meet( przez komputer lub telefon). Nie trzeba nic instalować wystarczy kliknąć na linka przesłanego przeze mnie w wyznaczonym dniu i godzinie spotkania.

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń pod numer 603 869 568
by umówić się na poradę prawną.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.