Kompleksowa obsługa prawna klienta w biznesie  to reprezentowanie Klienta w kontaktach z dłużnikami, bankami, innymi podmiotami gospodarczymi, organami administracyjnymi, udział w postępowaniach mediacyjnych oraz w negocjacjach z kontrahentami, pomoc w sprawach pracowniczych.

Obsługa prawna dla firm to po prostu świadczenie tych usług dla przedsiębiorcy. Inne potrzeby ochrony wyraża na co dzień osoba fizyczna, funkcjonująca na rynku, jako konsument, a inne firma, która dla tego konsumenta wytwarza produkty, importuje towary, świadczy usługi. Właściciel firmy każdego dnia staje przed wieloma wyzwaniami i najczęściej niezbędny jest mu stały nadzór nad zgodną z prawem działalnością całego przedsiębiorstwa.

Oferowana obsługa firm może być zadaniowa lub stała. W pierwszym przypadku świadczę usługę prawną na rzecz przedsiębiorcy jednorazowo, na jego zlecenie, gdy sytuacja zmusza go do szukania takiej pomocy. Z uwagi jednak na wiele różnorodnych aspektów towarzyszących prowadzeniu działalności gospodarczej jestem zwolenniczką umowy o stałą obsługę prawną firmy. Taka kompleksowa obsługa prawna firmy daje jej większe poczucie bezpieczeństwa, choćby z uwagi na łatwiejszy dostęp do pomocy prawnej za każdym razem gdy wystąpi taka potrzeba.

Jako biuro doradztwa prawnego w Grudziądzu zajmujemy się takimi sprawami dla biznesu jak:

Prawo administracyjne

Prawo cywilne i gospodarcze

Prawo pracy

Windykacja należności