Najobszerniejsza i wywierająca największy wpływ na nasze życie gałąź prawa to prawo cywilne. Każdego dnia, często nieświadomie, podejmujemy szereg czynności prawnych z zakresu prawa cywilnego. Robiąc zakupy, kupując bilet na tramwaj, płacąc kartą – zawieramy umowy.
Przy bardziej skomplikowanych umowach warto skorzystać z pomocy prawnika. Jako doradca prawny pomagam w sporządzeniu projektu umowy, oceniam projekt umowy którą klient otrzymał, pośredniczę w negocjacjach z dłużnikiem, przygotowuję stosowny pozew czy wniosek do Sądu albo odpowiedzam na pismo skierowane do Klienta.
Częścią prawa cywilnego jest prawo gospodarcze. Dziś od przedsiębiorcy wymaga się znacznie więcej niż od konsumenta. Przez sądy i organy administracji przedsiębiorca jest traktowany jako profesjonalista. Dla uniknięcia konsekwencji nieznajomości prawa warto zasięgnąć porady prawnej. Mogę zaoferować przedsiębiorcy zarówno jednorazową usługę jak i stałą obsługę prawną. Z usług prawnika warto skorzystać przy sporach sądowych, ponieważ nieznajomość przepisów może doprowadzić do przegranej – nawet gdy strona co do meritum miała rację.

Prawo cywilne i gospodarcze, doradca prawny grudziądz

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiem jak rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy moich Klientów. Prawo cywilne i gospodarcze jest skomplikowane, więc często pomoc doświadczonego prawnika pozwoli zaoszczędzić pieniądze i uniknąć rozczarowania.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.